Domki letniskowe Wakacje w Czechach i Slowacji

Domki letniskowe - Witamy w Republice Czeskiej - tekst wstępny

- Menu
Szukam domku w terminu od
do
search
Szukaj w tekście Wyszukiwanie
Strona głównaWitamy w Republice Czeskiej - tekst wstępny
chaty a chalupy-cz chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-ru
pocet - popis

Witamy w Republice Czeskiej - tekst wstępny


Republika Czeska należy jej przestrzeń i średnich państw. Najbardziej powiatu zajmują wyżyny i góry. Stolica Czech - Praga się europejskich metropolii już 14.th wieku. Jest wiele miast, które są zarejestrowane na liście zabytków kultury i zabytków UNESCO.


W kraju, Czech i Moraw nadal możemy zobaczyć wiele pięknych drewniane, murowane budynki wojewódzkich, które zachęcą uwagę wielu turystów. Skanseny - muzea architektury ludowej - stawia nas w obraz życia i pracy naszych ancestors.We można dostać razem z tradycji na targach, budzi się w południowo-Morawski vintage lub w południowo-czeskiego festiwalu dud.


Czechy są również bogate w ciepłych źródeł mineralnych i uzdrowisk. Termalne na przedpolach Rudawy założył prestiżu miasta jak Karlove Vary i Mariańskie Łaźnie. Istnieje wiele innych znaczących uzdrowisk mianowicie Franciszkowe Łaźnie, Luhačovice, Janske Lazne, Teplice, Jesenik.
.

Turystycznych dzielnic w Czechach Oferujemy wszystkie lata wokół wiele sportowych możliwości. Latem jest głównie na rowerze. Republika Czeska jest z specjalnie przygotowanym cyklu sposób łączących cyklu sposobów, podłączony do Eurovelo Europejczyków szlaków. Istnieją również dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej, paragliding, wspinaczka górska, jazda na rowerze górskich rowerów, sporty wodne, wędkarstwo. W zimie na nartach czasu, narciarstwo biegowe, saneczkarstwo, jazda na snowboardzie.