Domki letniskowe Wakacje w Czechach i Slowacji

Domki letniskowe - Tištěný katalog

- Menu
Szukam domku w terminu od
do
search
Szukaj w tekście Wyszukiwanie
Strona głównaTištěný katalog
chaty a chalupy-cz chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-ru

Zamowienie katalogu

Imię
Nazwisko
Ulica, nr.
Miasto
Kod pocztowy
Telefon
E-mail
Wyrażam zgodę Ogólnymi warunkami Biura Podróży TourTrend
  Wysłać zamówienie
pocet - popis

Tištěný katalog

katalog na rok 2004Katalog je výběrem toho nejlepšího a nejžádanějšího z naší dosavadní nabídky. Obsahuje více než 600 rekreačních objektů s popisy a fotografiemi včetně podrobných informací o poloze, ceně, vybavení, možnostech rekreace, nákupu a stravování v okolí. Až 200 objektů má vlastní bazén a 300 objektů vnitřní či venkovní krb! V nabídce jsou i objekty s dalším nadstandardním vybavením jako např.: saunami, tenisovými kurty, horskými koly, udírnami, hydromasážními sprchami či perličkovými koupelemi. A to nejlepší na konec : Více než 150 rekreačních objektů nabízíme za nižší cenu než v loňském roce!

Pobytovou mozaiku tvoří objekty u přehrad, rybníků i termálních koupališť, ale i objekty v horách s dobrými lyžařskými a turistickými možnostmi.

Z široké nabídky obrázkového katalogu si určitě vybere každý. Můžete strávit prázdniny v luxusní chatě s bazénem či saunou, anebo třeba ve stylové chaloupce na samotě, kde se stále svítí petrolejovými lampami.

Firmám, podnikům a institucím nabízíme sezónní pronájmy vybraného rekreačního objektu, popřípadě pobyty pro vlastní zaměstnance, a to s možností úhrady části nebo celého pobytu na fakturu.