Domki letniskowe Wakacje w Czechach i Slowacji

Czechy wschodnie i Góry Orle - Info o regionie

- Menu
Szukam domku w terminu od
do
search
Szukaj w tekście Wyszukiwanie
Strona głównaCzechy wschodnie i Góry Orle
chaty a chalupy-cz chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-ru
pocet - popis


Czechy wschodnie i Góry Orle

Góry Orlickie znajduje się w górach na północny wschód Czech. Orlickie poruszających się w kierunku południowo-wschodnim na długości około 56 km pomiędzy Olešnice w Gór Orlickich na zachodzie i na szerokość około 10 km.Nejvyšším wierzchu gór jest Wielka Eagle Deštná, który mierzy podstawowe 1115m.Tři jednostek Eagle są Deštenské pagórkowaty góry, wyżyny i Mladkovské Bukovohorské hornatiny.Nejvyšší i jest najbardziej obszaru górskiego na Deštenská Orlicky Grzbiet severovýchodě.Hlavní spadnie do Orlickozáhorské obudzić. Orlickzáohorskou groove orzeł Wild River, która oddziela od Bystřických Orlicky grzbiet Gór. Mladkovská góry zajmuje najmniejszych i najmniej podkreślił środkowej części Gór Orlickich. Adam jest najwyższym szczytem, który osiąga wysokość 765 metrów. Bukovohorská górzysty obszar na wschód od doliny Jeszcze orzeł wyraźnie asymetryczny budowę dużego góry grzbiet. Większość wyżyny Deštenské i północno-zachodni region Highlands Mladkovské ale nie możemy liczyć na bramie Earth został umieszczony w Obszar Chronionego Krajobrazu.
W Orlickie góry można odwiedzić kilka wieże widokowe jak chlum Andrlův, pralnia Hill, Rozálka, Anenský Hill, Wielka Deštná (widok Štefan) Holomský wzgórzu Vrchmezí i Dobrošov.
Góry Orlickie są w stanie odwiedzić różne ośrodki, takie jak Deštná, Mladkov, Petrovicky, Přívrat, Zdobnice, Čihalka, Čenkovice, Peklák, Bukową Górę i inne.
Zamków, pałaców i ruin, które można odwiedzić jeden z Góry Orlickie zamku Frymburk Výrov, Potštejn, Litice. Zamki są wśród Skalka, Nowe Miasto Metují, Doudleby widzów Kostelec nad Orlici Rychnov nad Kněžnou, Ratibořice, Kuks, Opočno, Nachod.
Góry Orlickie są najróżniejszych atrakcji turystycznych, takich jak górskie wioski Šerlich, miejsce Rokole pielgrzymek, były spa Rezek, miejsce pielgrzymek Studánka, Jeleń wanna, rezerwaty przyrody Fever, lub Bukačka Trčkov i ciekawym miejscem jest Luisino Valley, Earth Gate, Bog wybitny szczyt, babci Valley (Muzeum Bożeny Niemcowej bleach Stary, Viktorka jaz) i zoo w Dvur Kralove nad Labem.

Kompletne i szeroka gama pięknych domki i chatki we wschodniej Czech i Gór Orlickich TUTAJ.

Nasze wybrane końcówki atrakcyjnych domków we wschodniej Czech i Gór Orlickich TUTAJ. Luksusowy, dobrze wyposażone, wszystko drewniany domek z basenem, z basenem SPA a z sauną, 200 m od wyciągu narciarskiego na obrzeżach wsi Králíky. Nowo wyremontowany, gustownie wyposażony luksusowy domek z basenem i winiarnia w pobliżu lasu na obrzeżach miejscowości Wielkiej Skrovnice, 7 km od Usti nad Orlicą Velká Skrovnice.

Szukasz domu wakacyjnego do wynajęcia na sylwestra? Oferujemy blisko 150 wolnych domków i domów na Silvestra 2012 Polecam Duży, bardzo atrakcyjny domek z basenem na odludziu pod lasem na zboczu z widokiem na okoliczne miejscowości Kunvald, 5 km od Žamberka w Góry Orlickie Kunvald.

Budowa i utrzymanie miejsc odwiedzanych w Góry Orlickie, na przykład energii wiatru New Castle, drewniany kościół w Slavoňově, Muzeum Archeologiczne wielkich dzieł Uhřínov się lub Skutina, siły i Josefov Dobrošov.

Rodzajów szlaków w Góry Orlickie są:

Szlak bramy regionalna jest około 3 km długości i ma 22 tablic informacyjnych, które znajdują się na trasie tylko w sezonie letnim.
Szlak pobliżu Deštné 15 km długości i 8 tablicach informacyjnych.
Ścieżka przyrodnicza grzbietem Góry Orlickie wynosi około 17 km z 11 tablicach informacyjnych.
Można również przyjąć w naturalny labirynt, lub labirynt Valley Comenius jest również wbudowany Pilgrim Trail, gdzie można podziwiać prace czeskich artystów.

Po stronie polskiej jest aqua Kudowa Source (basen, basen rekreacyjny, basen dla dzieci, jacuzzi, zjeżdżalnia, sauna, restauracja, bowling), innej opcji oferowanych do stawu basen w Czeskiej Pleasure Witriol (zjeżdżalnia, plac zabaw, rowery wodne, windsurfing i nurkowanie, żeglarstwo, wędkarstwo, minigolf, tenis, kino).

Dla miłośników sportów wodnych, oferujemy domki do wynajęcia z basenem przez cały rok. Pełna gama TUTAJ. Duży atrakcyjny domek z dużą wewnętrzną słoneczną podgrzewany basen i sauna w małej wiosce Vojenice, 13 km od Rychnov Kneznou we wschodnich Czechach Vojenice i atrakcyjny, nowo wyremontowany domek z basenem z podgrzewaną wodą - były plebanii w miejscowości Potštejn, 10 km od Rychnov Kneznou u podnóża Gór Orlickich Potštejn.

Zakwaterowanie w pensjonatach TUTAJ. Pensjonat rodzinny na obrzeżach miejscowości Lhota Machovská PLA Broumovské ściany, w pobliżu skał piaskowcowych, 800 m od przejścia granicznego w Polska Máchovská Lhota i Luksusowy rodzinny pensjonat z kortów tenisowych, 500 metrów od basenu, na obrzeżach wsi Dobruška, 18 km od Náchod i 20 km od Rozkos tamy we wschodniej części Czech Dobruška.